Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 7
· Najnowszy użytkownik: tricity

Nasi znajomi

Żegluga Wrocławska
Stowarzyszenie Szkoła Przygody
Marzenie admirała
Towarzystwo Entuzjastów Wielkiej Pętli Wielkopolskiej

Budowa houseboat

budowa jachtówWykonujemy od podstaw jachty żaglowe lub motorowe z laminatu. Przykładem jest tu barka motorowa z przeznaczeniem do żeglugi rzecznej i kanałowej. Obszerne wnętrze, z wysokością stania we wszystklich kabinach, zapewni wysoki komfort pływania dla 8 osób.

Nasz houseboat na wodzie

houseboat


Tak prezentuje się houseboat, którego kadłub powstał w naszej szkutni.

Zabudowa jachtów

zabudowa jachtówZajmujemy się zabudową wnętrz jachtów żaglowych i motorowych, podwyższaniem standardu (montaż nowych urządzeń, kładzenie pokładów teakowych etc.). Nasze rozwiązania cieszą się dużym uznaniem klientów zarówno ze względu na ich funkcjonalność, jak i na nowoczesny design. W połączeniu z wysoką jakością wykonania oferujemy bardzo dobrą i solidną usługę.

Remonty

remonty jachtówPrzeprowadzamy generalne, kompleksowe remonty jachtów oraz drobne naprawy wnętrz i kadłubów. Istnieje możliwość dokonania niewielkich przeróbek konstrukcyjnych w celu podniesienia funkcjonalności sprzętu lub zagwarantowania wyższego bezpieczeństwa żeglugi. Stary jacht odzyska połysk i młodość po naszych zabiegach szkutniczych.
Wygenerowano w sekund: 0.03
367,342 unikalne wizyty
Access denied for user 'a5472826'@'localhost' (using password: NO)Access denied for user 'a5472826'@'localhost' (using password: NO)